Za nami XVIII Mały Konkurs Recytatorski ![]()
. W piątek 10.04.2026 r. uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych Gminy Wierzbica prezentowali swoje talenty na naszej scenie ![]()
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę, zaangażowanie i pełne ekspresji interpretacje ![]()
Wyrazy wdzięczności kierujemy do Pana Adolfa Krzemińskiego– prezesa Towarzystwa Kultury Teatralnej w Radomiu – oraz Pana Mariana Popis, członka stowarzyszenia, za profesjonalną ocenę występów oraz niezwykle cenne wskazówki, które z pewnością będą inspiracją do dalszego rozwoju naszych uczestników.
Podziękowania kierujemy także do Pani Agnieszka Jastrzębska – Wójt Gminy Wierzbica – za obecność i wsparcie. ![]()
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przeżyć to artystyczne święto słowa.
Poniżej prezentujemy listę laureatów oraz wyróżnionych w XVIII Małym Konkursie Recytatorskim.
Lista laureatów (kategoria Przedszkola):
1. Aleksandra Kołodziejczyk
2. Hanna Wolińska
Wyróżnienia:
1. Zofia Błeszyńska
2. Marcelina Latała
3. Zuzanna Żarłok
4. Zofia Wasil
5. Maja Błaszczyk
6. Agata Domagała
7. Paulina Lachowska
8. Patrycja Brusik
Lista laureatów (kategoria Klas I-VIII):
1. Aleksandra Zawisza
2. Kalina Borkiewicz
3. Karolina Kwiatek
4. Nikola Makowska
5. Paulina Włoskowicz
6. Piotr Kaparuk
7. Iga Kowalczyk
8. Urszula Podkowa
Wyróżnienia:
1. Nadia Kwiatek
2. Anna Guźdź
3. Aleksandra Guźdź
4. Szymon Makowski
5. Amelia Pyzara
6. Faustyna Kowalczyk
7. Diana Walas
8. Aleksy Kosela
9. Lena Kwiatek
Dziękujemy i zapraszamy za rok!
LINK DO GALERII ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE FB : (3) Facebook



