Warsztaty kreatywne

🎨

Zapraszamy dzieci na wyjątkowe warsztaty wiosenne, które odbędą się już 16 marca. 🌿

To będzie czas:

✨ twórczej zabawy,

🎨 eksperymentowania z różnymi materiałami,

🌱 rozwijania wyobraźni,

💚 swobodnej ekspresji bez ocen i presji.

Tworzymy przestrzeń, w której dziecko może:

🫶 działać po swojemu,

👀 doświadczać,

🌈 odkrywać kolory, faktury i nowe możliwości,

💫 budować pewność siebie poprzez tworzenie.

📅 16.03 – Poniedziałek

📍 Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy, Krasickiego 27.

⏰ godz. 17.00 🫟

📩 Zapisy WYŁĄCZNIE przez kontakt z GOK Wierzbica, nr: +48 618 20 11 💚

P.s: W następnym poście opowiemy Wam więcej o nas i naszych zajęciach!

Przewiń do góry