![]()
Zapraszamy dzieci na wyjątkowe warsztaty wiosenne, które odbędą się już 16 marca. ![]()
To będzie czas:
twórczej zabawy,
eksperymentowania z różnymi materiałami,
rozwijania wyobraźni,
swobodnej ekspresji bez ocen i presji.
Tworzymy przestrzeń, w której dziecko może:
działać po swojemu,
doświadczać,
odkrywać kolory, faktury i nowe możliwości,
budować pewność siebie poprzez tworzenie.
16.03 – Poniedziałek
Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy, Krasickiego 27.
godz. 17.00 ![]()
Zapisy WYŁĄCZNIE przez kontakt z GOK Wierzbica, nr: +48 618 20 11 ![]()
P.s: W następnym poście opowiemy Wam więcej o nas i naszych zajęciach!



