Z wielką dumą oraz radością chcemy poinformować , że grupa taneczna ![]()
![]()
” Iskierki Goku ” w dniu dzisiejszym wzięła udział w Ogólnopolskiej Bitwie Tanecznej
” O złotą rózgę Mikołaja”- Raszyn 2025 ![]()
![]()
![]()
Grupa taneczna zajęła I – miejsce ![]()
![]()
![]()
![]()
w kategorii Hip – Hop Juveniles 10 -12 lat Open.
Wielkie Gratulacje dla wszystkich tancerzy oraz trenera Marcin Strzelecki![]()
![]()
![]()
Jesteśmy dumni , że ” Iskierki Goku ” Wierzbica reprezentowały nas na Ogólnopolskim Konkursie tanecznym ![]()
![]()
![]()
Zapraszamy na regularne zajęcia taneczne
do GOK Wierzbica ![]()
![]()
więcej zdjęć znajdziecie pod linkiem :








