Z wielką dumą oraz radością chcemy poinformować , że grupa taneczna 💃🕺

” Iskierki Goku ” w dniu dzisiejszym wzięła udział w Ogólnopolskiej Bitwie Tanecznej

” O złotą rózgę Mikołaja”- Raszyn 2025 🎅🥰🤩

Grupa taneczna zajęła I – miejsce 🥇🏆🤩💪

w kategorii Hip – Hop Juveniles 10 -12 lat Open.

Wielkie Gratulacje dla wszystkich tancerzy oraz trenera Marcin Strzelecki🥰🥰🥰

Jesteśmy dumni , że ” Iskierki Goku ” Wierzbica reprezentowały nas na Ogólnopolskim Konkursie tanecznym 👏👏👏

Zapraszamy na regularne zajęcia taneczne

do GOK Wierzbica 💃🕺

więcej zdjęć znajdziecie pod linkiem :

(1) Facebook

Przewiń do góry